| Yohei a întrebat:

Salut! Cand vreau sa ma uit la un film, nu de pe Netflix, de pe un site, uneori mi se opreste, ca si cand nu as avea net si trebuie sa dau restart la site ca sa mearga din nou, asta se intampla de cand mi-am reinstalat windows-ul. Stie cineva de ce?

4 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Pentru filme este o aplicatie sau diferite versiuni, YTS pe google play. Este gratis, și nu platești poți face download la orice movie.

| CIaudiu a răspuns:

Depinde ce viteza a internetului ai. Dar de cele mai multe ori nu tu esti problema, ci sursa din care vine filmul. Fiind totul gratis, nu te astepta ca totul sa fie lapte si miere si atunci bineinteles ca acele site-uri pe langa redarea filmului dintr-o sursa free slaba mai au si alte activitati de care nu stii si care mananca trafic.
Sincer, asa am fost si eu la inceput de "cariera". Acum le piratez descarcandu-le direct pe telefon, le bag pe stick si ma uit pe tv. E mult mai bine asa pentru ca te poti uita oricand offline fara sa ti-i se blocheze. Iar cel mai important lucru, nu esti limitat la 720p rezolutia, asa cum redau toate site-urile de filme online, + ai HDR si Dolby Atmos.

| Yohei explică (pentru CIaudiu):

Multumesc mult de raspuns!

| Anonim890x1 a răspuns:

Depinde si de viteza internetului..totusi incearca si aici un film, serial etc. https://www.filmeonlinehdfull.com/