| roobbby a întrebat:

Salut care stie niste filme horror rau de tot cu sange mult si sa ma sperie rau de tot de tot :X Va rog ziceti-mi DAU FUNDA LA CEL MAI HORROR :X Ms

11 răspunsuri:
| ღChloeeღ a răspuns:

Saw este cel mai scary movie. Sunt cam vreo 7 filme saw... Toate la fel de inspaimantatoare. cu sange chestii etc. N-ai cum sa nu te speriiwinking

| TeoooStefan a răspuns:

Saw(toate 7) si The grudge(toate 4).

| EndOfJoke a răspuns:

Incearca dawn of deadwinking

| PandaisHere a răspuns:

Mirrors, paranormal activity(toate) seria mesaje de dincolo dar nu sunt asa scary si scary movie dar sunt mai mult comedie laughinglaughing

| AlexandruAnst a răspuns:

1408, Cube, wrong turn, The exorcist, Children.of.the.Corn.

| sorynell a răspuns:

Shutter, varianta tailandeza.Nu e foarte mult sange, dat te vei speria extrem de mult.

| roobbby explică:

Pana acum sunt super ambele raspunsuri sunt misto filmele; X

| Ursuletrozy a răspuns:

.Poii uita-te la The vampire diaries sezoanele 12 si apare sezonu3 ...Pe mine ma cam speriat e cu vampiri si e cu mult sangeenail biting)rolling on the floor. sper ca iti va placea... funditabatting eyelashes

| alinutzu15 a răspuns:

Pai ar fi Drag me to hell si case39.

| M_8138 a răspuns:

The exorcism of emily rose, Jennifer's body

| Stancu_5510 a răspuns:

The Texas Chainsaw Massacre-The beginning :Este un film cu mult sange, cu drujbe etc.