| LyvyuSymy a întrebat:

Salut. Caut un serial in care este vorba de 3 reporterii (jurnalistii) care vor sa arate cum este razboiul sau ceva de genul pleca undeva in Irak si sunt luati prizonierii. Este vorba de o jurnalista si inca 2 barbatii. Este mai nou vazut pe Disney sau Netflix.

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

In primul rand ar trebui sa cauti o carte de gramatica limbii romane.
In al doilea rand, oare nu e vorba de un documentar cu cei trei jurnalisti romani? Ovidiu Ohanesian – reporter la România liberă, Marie Jeanne Ion, reporter şi Sorin Mişcoci, cameraman. Acestia din urma de la Prima TV.
Cauta dupa aceste date.