| CosminGbox2001 a întrebat:

Salut, ce a urmat dupa Fox Kids?
Si, era un serial cu unu care se juca un joc, si a venit un robot sa-i zica ca jocul e real si totul se intampla in viata reala.El a devenit personajul din joc...va rog spuneti-mi cum se numea serialaul!

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Aaron Stone

| CosminGbox2001 explică (pentru Sociopat):

Multumesc, mi-ai fost de mare ajutor!

3 răspunsuri:
| MixTape a răspuns:

Jetix. Nu stiu despre ce desen animat vorbesti.

| CosminGbox2001 explică (pentru MixTape):

Erau doi frati.unu se juca un joc si era cel mai bun din lume...si apui il urmareste un tip..robot..si ai spune daca el e ala care joca jocu...si ca toate alea din joc sa intampla si in viata reala, dar nu mai stiu cum se numea, nici macar pe ce canal era!