| Strepix a întrebat:

Ce filme recunoasteti din urmatorul video? Dau funda celui ce imi va spune din ce filme sunt urmatoarele secvente (macar cateva). Multumesc, sarbatori fericite!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În ordine: Scooby-Doo/The Case of the Luna Ghost (2002), Whispering Corridors (1998), Sinister (2012), The Conjuring (2013), Les yeux sans visage (1960), The ABCs of Death (2012), Shirley Temple gif, Insidious (2010), The Hills Run Red (2009), The Dead Next Door (1989), The Deep Web, Saw 4 (2007), Harper's Island (TV Series 2009), The Haunting of Helena (2012), Mama (2013), Eyes Without a Face (1960), Kaya Scodelario- Vampire diaries/ Teen wolf, The Addams Family, Nightmare on Elm Street (2010), 30 Days of Night (2007), The Last Exorcism Part II (2013), Beware the Slenderman, American Horror Story (series 2011), The Ring images Broken finger, Grave encounters 2 (2012), Smiley (2012), Seed of Chucky (2004), Lights Out (2013), Repulsion (1965), Addams Family, Dining Room or There is Nothing (short film), El Exorcista (1973), Final Destination 5 (2011) etc
PS. Toate sunt sadice... ))

6 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Strepix):

Din pacate nu sun fanul acestor filme eu ma uit la drame, comedii, biografice, parodii, aventura si ceva actiune. Din astea horror am vazut nu mi-e frica sa ma uit dar consider ca nu merita sa vad decat atunci cand sunt cu adevarat bune si asta aflu de la prieteni atunci cand e ceva ce merita vazut

| asuari a răspuns:

Ce ai facut? Ai uitat sa ne arati si noua care video... urat din partea ta

| Strepix explică (pentru asuari):

Https://www.youtube.com/watch?v=nXg9OMgEjO4
Nu s-a pus prima data, nu ca nu am vrut sa-l pun :\.