| felicia_7213 a întrebat:

ce parere aveti de noile vedete disney:bella thorne si zendaya, din shake it up?

7 răspunsuri:
| cassie200 a răspuns:

Personal mi se par dragute tipele mai ales bella throne, nu ca cealalta nu ar fi.Cu exceptia ca sun fooarte slab sunt ok, joaca bine.:*

| PяInCєSs a răspuns:

Hihi imi plac de ele f mult pentru ca au o fire nebuna :p cel putin in serial, sunt dragute amandoua si au talent in ceea ce fac

| CristinasiVlad a răspuns:

Mi se par cu prea multe fite!
dar sunt dragute!

| radurusu a răspuns:

Mie imi plac amandoua tipele dar din serial ino place copilul de 8 ani e foarte comic

| DIutsickMikBombonik a răspuns:

Amuzanteee.:X.Joaca bine dar par cam mature pentru varsta lor.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Din pacate,doar tc. se cred noile mari "printese" Disney, ele cred ca se pricep la tot si ca pot sa si cante, ceea ce nu e cazul. Exact ca Selena Gomez.Doar ca Selena maca stie sa joace ceea ce compenseaza faptul ca live nu e buna de nimic la microfon.

| katalinuzza a răspuns:

Salut.am privit serealul shake it up si mi se far actrite destul de bune ...astepta sa apara sejonul 2 si the movie