| Cosmin240899 a întrebat:

Salut, cei care au vazut filmul pulbere de stele imi puteti spune daca Claire Danes(Yvane-steaua) si Charlie Cox(Tristan) sunt impreuna? Va rog sa imi spuneti, sunt foarte curios. Mersi.

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Vad ca ai primit un link in care scrie in romana.
Asta e pe wikipedia
https://en.wikipedia.org/wiki/Claire_Danes
In dreapta, sub poza ei scrie 'Spouse', adica sot.

11 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu.Claire are sot. Vezi pe wikipedia.

| Cosmin240899 explică (pentru J0B0MAT):

Mi-as fi dorit sa fie impreuna cu Charlie. sad, pe wikipedia imi da doar in engleza, poti sa imi dai un link in care imi da in roamana despre Claire?

| Cosmin240899 explică (pentru J0B0MAT):

E ciudat daca un baiat se uita la film si incepe sa ii placa de Yvaine, ar fi ciudat?

| J0B0MAT a răspuns (pentru Cosmin240899):

Nu.Yvaine era foarte draguta.

| Cosmin240899 explică (pentru J0B0MAT):

Esti foarte draguta pentru ajutorul acordat. Daca iti dau funda mai putem vorbi? big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru Cosmin240899):

Nu trebuie sa imi dai funda pentru asta.O dai cui vrei tu.winking

| Cosmin240899 explică (pentru J0B0MAT):

Pai tu m-ai ajutat cel mai mult si vreau sa ti-o dau tie, dar mai vreau sa vorbesc cu tine. happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru Cosmin240899):

Mersihappy
Am vrut sa zic ca poti sa vorbesti cu mine si fara sa imi dai fundalaughing)

| Cosmin240899 explică (pentru J0B0MAT):

Hei imi trimiti un mesaj cu facebookul tau? E mult mai simplu de vorbit acolo. happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru Cosmin240899):

Imi trimiti mesaj aici daca vrei vreun sfat sau ceva.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Cosmin240899):

Vad ca ai primit un link in care scrie in romana.
Asta e pe wikipedia
https://en.wikipedia.org/wiki/Claire_Danes
In dreapta, sub poza ei scrie 'Spouse', adica sot.

| Noodlez a răspuns:

Informaţii în română despre Claire Danes. http://www.cinemagia.ro/actori/claire-danes-2530/