| anonim_4396 a întrebat:

Cei care v-ați uitat serialul "The Borgias" vouă cum vi s-a părut? Eu mai am sezonul 3 și îl termin si până acum a fost foarte bun. Este al 3 serial după the blacklist. Nu prea mă omor cu serialele, le văd foarte rar, insă am zis încerc unul însă pe acesta l-am găsit foarte captivant.

https://m.cinemagia.ro/filme/the-borgias-566303/

1 răspuns:
| Pati2500c a răspuns:

Blacklist a fost genial. La,, The Borgias m-am uitat la cateva ep. Si,, cum sa scapi nepedepsit ‘’ e misto. Cred ca merita si asta