| raul092 a întrebat:

Salut, cine ma poate ajuta cu niste filme horror acceptabile din 2015 - 2017, sau niste filme vechi gen : Psycho (1960 ), care descriu diferite personalitati, probleme psihice?, Multumesc happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la Rebecca (1940,) nu-i chiar cu probleme psihice, dar nu cred ca o sa te dezamageasca.

| Mayar a răspuns:

Stii, daca scrii multiple personalities movies pe google gasesti destule liste cu asemenea filme >> https://www.google.ro/......ps?/search

| Sn4k3 a răspuns:

Fight Club
Identity
Secret Window