| MukMinunatul a întrebat:

cine stie daca a aparut sau are de gand sa apara si partea a 3 a filmului indian >Dhoom

1 răspuns:
| AnaBejenaru a răspuns:

Shahrukh Khan în Dhoom 3
Aceasta este cea mai mare de ştiri, DHAMAKA.

Se pare ca SRK este de schimbare a vitezelor, la cel mai bun timp. După DON, se pare că el pare că a fost ales pentru a juca personajul negativ în Dhoom III. Aici este articol complet, datorită www.naachgaana.com. Veşti bune, trebuie să spun.

În timp ce John Abraham a jucat nuanţe de gri, în prima parte, se va ajunge pentru a vedea Hrithik Roshan în continuarea acestuia. Ce e mai mult, surse arată că nimeni altul decât Shah Rukh Khan va juca personajul negativ din partea a treia. Pe de altă parte, Abhishek Bachchan şi Uday Chopra vor fi, de asemenea, exprimate în partea a treia, împreună cu Aishwarya Rai şi Ranbir Kapoor (fiul lui Rishi Kapoor). Confirmând evoluţiile, o sursă de Yash Raj Films ", spune," de scripting Filmul se apropie de finalizare. Dar, eventual, Sanjay Gadvi, care a regizat Dhoom 2, nu va fi regie de film. Filmul va fi lansat în curând. "

vremuri interesante Ahead prieteni!

HT confirmă, de asemenea, această veste, aici este link-ul: