| Cristian78Alex a întrebat:

Salut.Cine stie serialul "Legendele palatuluitonguerintul Jumong"? Daca ati urmarit pe youtube serialul pana la sfarsit, spuneti-mi cum se numeste melodia de la sfarsitul serialului cand pleaca Soseono(cred ca se scrie asa)?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Eu il stiu si se numeste Love and sacrifice :x
Uite aici linkul cu melodia completa: http://www.youtube.com/watch?v=moXs4v19Up0
de aici il poti descarca: www.listentoyoutube.com
si daca vrei versurile in romana da pe profilul meu si vezi la intrebari ca am pus-o eu odata si mi sa raspuns. funda?;;)

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Bunica mea se uita le serialul ala coreean, cica ar fi bun.thinking

Răspuns utilizator avertizat
| deeacrazygirl a răspuns:

Melodia se numeste Si Jian Ba Kei Wang le si o gasesti cam pe toate site-urile.Eu am gasit-o pe trilulilu.

| GFantastikBaby a răspuns:

Cred ca se numeste: "Dear heaven, please..." (Insooni). Asa o gasesti pe Youtube. happy

| Delicate a răspuns:

Love and sacrifice