| PoisonJuke a întrebat:

Cn imi poate spune niste filme misto de comedie. Care le scrie pe cel/cele mai calumea ia funda iar restul primesc voturi. Mersi.

Răspuns Câştigător
| costin_8115 a răspuns:

Cu adolescenti ar fi van wilder si eurotrip(cea mai buna comedie vazuta de mine laughing, parodii ar fi superhero si meet the spartans sau alte filme ar fi johnny english si norbit

9 răspunsuri:
| i44na a răspuns:

Little fockers. ii superlaughing sau norbit, si preferatul meu dady day carelaughing

| costin95 a răspuns:

Coming to America
The girl next door
Happy Gilmore
Tantalul si Gogomanul(Dumb and Dumber)
Tommy Boy

| Optimus7 a răspuns:

Grown up
little fukers
fara obligati

| BlackPrincessBitch a răspuns:

Daca mai astepti putin:

la ora 20:30 pe protv este,, Romanii au talent'' sa vezi acolo comedie... daca nu...

uitate prin raspunsurile mele ca sigur gasesti cate comedii sau orice alte filme vreibig grin

[ti le-as fi dat eu numa nu pot sa dau copy/paste ca sa iti pun mai multebig grin]

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaela a răspuns:

Vampire suck e cea mai tare comedie ever!

| marymartvd a răspuns:

Uite mai jos cateva :

Ice age

Home alone 1, 2, 3,4

Rush Hour 1, 2, 3

Tangled

Norbit

The proposal

Acasa la Coana mare 1, 2, 3

Superbad

Click

Bring It On: All or Nothing

Rob & Big

Bachelor Party Vegas

funditabatting eyelashes

| Elena12_2135 a răspuns:

Big mama; norbit, american movie; not another teenage movie...

| LauraMB a răspuns:

Ar trebui sa incepi cu american pie sunt cele mai bunebig grinar mai fi si Eurotrip,Nu te pune cu zohan,The ugly truth,What happenes in Las Vegas,o parodie dupa Twilight-Vampire suck,The Virginity Hit, Life as We Know It, enjoy itbig grin