| Emanuelmessi a întrebat:

Salut, daca ma uit la filme pe google, știți ca te baga in multe reclame site-uri, poate baga viruși telefonului?

4 răspunsuri:
| andreispeed250 a răspuns:

Salut,daca iesi din ele fara sa apesi pe nimic e ok

| UserRo10 a răspuns:

Daca nu iti bagi datele personale sau carduri si nu descarci nimic sa instalezi e ok

| NisipLaMare a răspuns:

Foloseste Firefox si instaleaza cateva addon Block (Ublock Origin si Ghostery) pentru reklame.
●Fierfox cu addons nu merge pe OS.
Atata timp cant nu apesi pe reclame si le inchizi din X nu este grav.Dar dupa ce vezi filmul sterge toate Cookies si History in Browser

| darrio2007 a răspuns:

Depinde la ce filme te uiti.