| ChrisLungu a întrebat:

dati-mi si mie cateva exemple de filme care v-au impresionat

7 răspunsuri:
| Stef070 a răspuns:

Hmm, Incearca "A Bronx Tale" cu mafioti...

| maryo238 a răspuns:

Incearca 50 firsts dates. e bun, comedie si dragoste

| Smileygirl23 a răspuns:

Schindler's list, La vita e bella, The boy in the stripped pyjamas, Outlock, Sherlock Holmes, Skyfall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avatar - m-a impresionat extraordinar de mult faptul că toată lumea îl place, îl laudă, dar tot conţinutul lui este un mare rahat.

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Ted (2012)

| Theoryofabook a răspuns:

Incearca ''the cube'' mie mi-a placut,
vezi ca sunt vreo 3 filme '' the cube 1, 2 si 3 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Dark Knight. M-a impresionat foarte placut Heath Ledger in rolul lui Joker.
The Curios Case of Benjamin Button, la acest film m-a impresionat povestea, e originala, iar Brad Bitt, e fantastic.
Inception, e un film care ar trebui vazut de toti, e singurul film la care am ramas mut, Leonardo DiCaprio face un rol memorabil.