| justbogd4n a întrebat:

Salut.DAU FUNDA! As vrea sa aflu numele la 2 filme care le-am vazut acum cativa ani buni.In primul film era vorba despre un barbat care moare intr-un foc si ajunge in "Iad" unde erau multi oameni rai si ciudati dar este trimis pe pamant el aratat complet diferit(avea arsuri si puteri speciale ); ajunge la ziua copilului lui dar se ascunde si vede ca sotia are pe altcineva...
Al doilea film era tot cu un barbat care moare si se reincarneaza(parca, nu mai stiu sigur)intr-un caine si revine la familie si incearca sa opreasca pe cineva(iar nu mai stiu pe cine).

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Primul film e Spawn
http://www.youtube.com/watch?v=5KMYx8lG59A

Al doilea chiar nu stiu care e...

| Wehes a răspuns (pentru M25M):

Mersii frumos si pe mine m-ai ajutat cu raspunsul tau!

3 răspunsuri:
| GeorgeAndrei123456 a răspuns:

Acuma si eu vreau sa vad filmele I don't want to see...Dar nu am nicio idee cum se numesc laughing