| TheDarkDragon a întrebat:

Salut, era mai demult o emisiune pe History, sau Discovery nu mai stiu sigur, un program TV in genul asta, cu un tip care avea o emisiune despre motociclete. Daca va amintiti de ceva, imi puteti spune va rog cum s-ar numi emisiunea?

8 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Au fost mai multe, iar detalii nu ne-ai dat. Asa ca, iti dau cateva titluri si nu ai decat sa cauti singurel care a fost cea vazuta de tine.
pe Discovery: American Chopper, Biker Build-Off, The Devil’s Ride, Is Born Series, Philly Throttle, Sacred Steel;
pe History: Biker Battleground Phoenix, Gangland Undercover, Hairy Bikers;
Dintre cele populare care nu au fost pe Discovery sau History: Born To Ride, Ride with Norman Reedus, Super Bikes!, World’s Greatest Motorcycle Rides

| Ssssmokin a răspuns:

Gangland Undercover?

| TheDarkDragon explică (pentru Ssssmokin):

Nu, nu era un serial.Era o emisiune, ca un fel de Top Gear ca sa zic asa, doar ca era doar un singur tip si era despre motoare, nu masini.

| Lostlyric a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Gangland Undercover este un Tv Show cu si despre motoare. Nu despre masini si serial sau emisiune este acelasi lucru in contextul tau. Top Gear este un serial/emisiune (Tv Show).
https://www.youtube.com/watch?v=uh7seTS2rh8

| TheDarkDragon explică (pentru Lostlyric):

Stii la ce ma refeream prin serial...Adica o serie cu actori, nu ca un fel de reality show sau nu stiu.In engleza da, si la serial si la emisiune poti sa-i zici ''show'' dar pe romana e o diferenta.In fine, era World’s Greatest Motorcycle Rides, merci.

| Lostlyric a răspuns (pentru TheDarkDragon):

World’s Greatest Motorcycle Rides era pe Trevel Channel. Nu stiu daca il mai dau.

| TheDarkDragon explică (pentru Lostlyric):

Nu mai tineam minte sigur pe ce program era, oricum il gasesc pe net.

| fictivworld a răspuns:

American Chopper