| radiobeats a întrebat:

Salut era un film lansat in jurul anilor 2002-2003 despre un vampir care doreste sa isi invie iubita care pe la finalul filmului isi face prezenta sub forma unui vampir facut 100% din sange si despre un grup care doreste sa il inpiedice cu orice pret! Va rog daca stiti spuneti-mi titlul dau funditabig grin!

Răspuns Câştigător
| danytero a răspuns:

Van helsing

1 răspuns:
| radiobeats explică:

Nu van helsing era tot asa lansat odata cu van helsing da era cu un echipaj care aveau arme performante cum ar fi nave de lupta ca in halo si inauntru era o lumina albastra atat imi aduc aminte