| alexvelea_9537 a întrebat:

Eu sun george si am o intrebare...mai demult eu am vazut un film foarte interesant dar din pacate nu am prins prea mult din el...si as vrea sa-l vad complet problema mea e ca nu stiu cum se cheama si stiu ca era 5 adolescenti 2 fete una blonda si cealalta roscata si trei baieti unul era inalt si negru celalalt era chinez si mai prostut iar ultimul era cel mai OK dintre toti si ei au vrut sa fure niste raspunsuri la nu stiu ce teste de la un sediu si se chinuies ei unul din baieti acela care era cel mai OK ajunge la inchisoare si pana la urma toti trec examenul fara sa foloseasca copiutele.dau fundita daca imi spuneti cum se cheama filmul!

Răspuns Câştigător
| natearchibald a răspuns:

The Perfect Score?

1 răspuns:
| MonSterDrinK a răspuns:

Am vazut si eu filmul asta pe ProTv parca.E super fain filmu.