| vanessa98 a întrebat:

help.
pana maine trebuie sa duc la scoala. vreau niste replici din filme de groaza cu vampiri,strigoi,varcolaci,zombi etc.
urgent niste replici, niste personaje(nume) va roog.

4 răspunsuri:
| vanessa98 explică:

Dati-mi nite eemple de nume. adica, cum a se numeaca vampirii

| TheBlackAng3l a răspuns:

Uita-te la filmul The Exorcist si o sa ai o gramada de replici big grin

| girlsweetgirl a răspuns:

Eu iti recomand sa te uiti la primul episod la The Vamire Diaries sezonul 1 acolo gasesti si de groaza si romantice de toate

| VampAly a răspuns:

The Vampire Diaries e super :-x uita-te la primele episoade si gasesti o gramada de replici laughing nume de vampiri o.o' damon, stefan, klaus... laughing