| smookie2 a întrebat:

Imi puteti spune un nume de film (comedie) pe care sa il vad impreuna cu familia mea? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SkyHigh a răspuns:

Mr. Popper`s Penguins
Johnny English Reborn
Ice Age 4 Continental Drift (animatie)
The Animal
That`s my boy
The Sitter
American Reunion
The Hangover I, II
Eu personal le-am văzut pe toate, şi sunt tari. Ai de unde alege happy O zi bună!

3 răspunsuri:
| oo3 a răspuns:

The Dictator, este ok.

| h3r a răspuns:

"Home Alone" e unul dintre filmele pe care le vizionam seara cu ai mei, seri care intr-adevar imi lipsesc.
Sau : "Denis pericol public", filmele cu Eddy Murphy...

Vizionare placuta!

| nmt1407 a răspuns:

This means war, ice age 4, one for the money, nevasta de imprumut, grown ups, a thousand words, bridesmaids. funda?