| Just4FunIE a întrebat:

Salut.imi spune si mie cineva un film (gen twilight) sau un serial (gen the vampire diaries)? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Bihter a răspuns:

Pai filme gen Twilight:The queen of the damned,Lesbian vampire killers,Dracula,Vampire Brooklyn, Blade, Buffy(1994) iar seriale gen The vampire diaries:Buffy the vampire slayer,Supernatural, Blood ties, True blood.si cam atat stiu eu si iti pot recomanda, dar daca vei cauta pe google "filme vampiri" vei gasi mult mai multe...de cele mai multe ori mai vechi

9 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Harry Potter (1, 2,3, 4,5,6,7 partea 1)

| Megas a răspuns:

Vizioneaza asta, eu am murit de ras...e parodia dupa twilight;)
http://SPAM/comedie/1505-vampires-suck.html

| Lavy a răspuns:

Poi e true blood sau parodie a lui twilight!

| Alex_2905 a răspuns:

Man

van wilder the freshmen year
the next girl nex door
love at first hiccup

| dyana_2819 a răspuns:

Iti recomand seria de filme amurg: amurg, eclipsa, zori de zi iar al 4 e pe cale sa apara.
In toate seria se vb despre un vampir si o fata care se indragostesc...
Vizualizare placutabig grin

| dydy1 a răspuns:

True blood

| AllecsXYZ a răspuns:

Pai este unul...Destul de cunoscut. Este serial si se numeste LOST.
Are 6 sezoane...Este prea tare eu am ajuns la sezonul 4 si deja sunt dependent.

| AllecsXYZ a răspuns:

Iti recomand serialul LOST.

| Nousername a răspuns:

Jennifer's body [film] serial nu prea stiu dar am auzit lucruri bune despre true blood. Diriga mea se uita.laughing