| itsirc3 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste filme bune din 2012?

11 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

LOL
Ted
Dark Shadows
John Carter
The Woman In Black
Men In Black III
21 Jump Street
Battleship
The Expendables 2

| Mădă0611 a răspuns:

Salut! The Avengers. Mie nu imi place aproape nimic, dar asta mi-a placut. Vreau mintea lui Iron man big grin

| Brâncuşi a răspuns:

Salut păi astea mi-au plăcut mie :

Men.In.Black.3
Lola Versus
Dark Shadows
Stash House
Şi o animaţie :
The.Pirates.So.You.Want.To.Be.Pirates O seară minunată işi doresc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu niciun film bun din 2012 dar iti dau unu foarte bun din 1992 : Romper Stomper, uite-te la el si spune-mi parerea ta.
A, poate si 8 Mile si American History X, dar nu stiu in ce an sunt facute.

| DrTerrible a răspuns:

Comedii:Big Stan, The Dictator, Project X
Horror: The Devil Inside, The Woman in Black, Silent House. Astea le.am vazut si mi.au placut sper sa iti placa si tie.Vizionare placuta

| stefantiby a răspuns:

Man In Black 3, The Grey, The Expendables 2 cica ar fi, eu nu l-am vazut inca, The Bourne Legacy, The Dark Knight Rises, Abraham Lincoln: Vampire Hunter cica si asta ar fi fain datorita efectelor speciale. Cam astea imi vin acum in minte.

| ursuletzpufos15 a răspuns:

The Avengers
The Dark Knight Rises
Snow White and the Huntsman
The Hobbit: An Unexpected Journey
Dark Shadows
John Carter
Battleship
Ice Age: Continental Drift
Madagascar 3: Europe's Most Wanted
Chronicle
The Woman in Black
Men in Black III
Wrath of the Titans
The Hunger Games
21 Jump Street
Rock of Ages

| r3ally a răspuns (pentru ursuletzpufos15):

The Hobbit: An Unexpected Journey
Release Date: 14 December 2012 (USA)
L-ai vazut inainte de lansarea filmului? happy

| ursuletzpufos15 a răspuns (pentru r3ally):

L-am trecut doar pentru ca mi s-a parut bun trailerul... Si cum itsirc3 a cerut filme bune din 2012, el urmand sa apara in decembrie, am zis sa i-l recomand si pe acesta. Am incercat doar sa ajut...

| LuminitaAB a răspuns:

Eu am vazut "Players(Film indian) 2012" si e super-frumos filmul...e s.f.-actiune big grin
Sper ca te-am ajutatwinking Funda? puppy dog eyes

| Alexutza_Alexa_1978 a răspuns:

In time cu Justin Timberlake, sau Colombia este superhappysper ca te-am ajutat