| codrina_8326 a întrebat:

salut! ma pana la urma cum se termina teresa acasa tv am vazut mai multe finaluri :unul cand teresa este cu arturo; un cand o impusca fernando; altul cand ea da tot ce are unui orfenilat si apoi da ca lucreza ca avocata la un birou si a inceput sa se dea la seful firmei si a spus ca intre a fi sau a nu fi eu sunt si s-a terminat... pilz fundita + vot

Răspuns Câştigător
| AnyaLyzzy a răspuns:

In final Teresa ramane cu Arturo. http://bestradiohit.com/index.php/2011/02/teresa-episodul-151/

1 răspuns:
| pίTίк a răspuns:

Parerea mea e sa urmaresti pana la final...si ai sa vezi:*