| AndreiRevecai a întrebat:

Salut, ma uit la Naruto de ceva timp si am ajuns la episodul 100, va rog fara spoilere, dar cand va fi serialul la o calitate mai buna, deoarece pe net este numai 480p pana acum si ma intrebam cand o sa fie o calitate mai buna.

Răspuns Câştigător
| BeaTMaN696 a răspuns:

Nu va fi HD decat atunci cand vei ajunge sa te uiti la Naruto Shippuden, seria dupa Naruto. Atunci calitatea va fi mai buna.

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Te uiti pe site-uri unde ai serialul piratat si te plangi de rezolutie? laughing

| BeaTMaN696 a răspuns (pentru aXy99):

Pe orice site animeul este "piratat", este luat video-ul cu audio original si sunt puse subtitrari... Nu este alta cale legit de a te uita la el decat la TV pe programele respective pe care acest anime apare. Si sa nu mai zic ca Naruto nu Naruto Shippuden este un anime vechi cu o calitate a imaginii de 480p.

| Wr3nch a răspuns (pentru BeaTMaN696):

Fals, sunt site-ri licentate cum e Crunchyroll, dar romanul nu are timp sa invete engleza ca asa ca ramane cu Animekage si alte petarde unde e tradus.

| DarthNiger a răspuns (pentru Wr3nch):

Din moment ce exista Animekage unde ma pot uita gratis si cu subtitrare in romana, de ce m-as uita pe Crunchyroll si sa platesc lunar abonament? acum daca oamenii prefera sa se uita la ceva cu subtitrare in limba materna asta nu inseamna ca nu au timp de engleza, e mai relaxant asa.

| BeaTMaN696 a răspuns (pentru Wr3nch):

Stai tu linistit ca stiu mai multa engleza decat stii tu romana.

| Ineys a răspuns:

Din cate tin eu minte, Shippuden are calitate mult mai buna. Naruto clasic, ala de era si la TV are calitate proasta pentru ca e mult mai vechi. Asta e, indura si tu putin pana treci la Shippuden. Iti recomand sa treci peste fillere ca oricum nu ai ce vedea acolo.
Fillerele sunt episoadele alea care nu au legatura cu povestea principala, gen candse duc ei in misiuni in nu stiu ce sate sa ajute la nu stiu ce cazuri minore. Nu mai stiu daca Naruto are multe fillere, dar Shippuden are o gramada.

| DarthNiger a răspuns:

Naruto clasic e mult mai vechi decat Shippuden si normal ca are calitatea mai proasta, iar la Shippuden cel mai probabil primele episoade vor avea si ele calitatea mai slaba.