| Alinu7 a întrebat:

mi-am adus aminte de un film ce l-am vazut prin 2005-2007 cam asa si nu mai stiu cum ii spune! un barbat a divortat de sotia lui si i-a facut cadou o casa mare unde sa stea cu fata lor! fata era bolnava si trebuia sa isi faca niste injectii! intr-o noapte niste hoti intra in casa si fara sa vrea ele ii surprind si s-au ascuns intr-o camera mica ( era un fel de lift ) si se complica lucrurile, hotii vor sa patrunda in acea camera ca sa fure niste bunuri! funda cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| dynamick007 a răspuns:

Incearca... Panic Room (2002)

3 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Este Supeerb filmul
Se numeste Panic Room / Camera de refugiu
uite : http://www.cinemagia.ro/filme/panic-room-camera-de-refugiu-2781/

| Alinu7 explică:

Multumesc !

| αɳḍϋ a răspuns:

Http://www.imdb.com/video/screenplay/vi2896101657/

Panic Room:X

L`am vazut si eu:D