| cezardacia a întrebat:

nu am mai folosit site-ul pana acum sa pun intrebari. Doar am citit pe-aici. Acum am si eu o intrebare:
Am vazut mai demult un film in care o femeie sechestrata a gasit un telefon stricat, unea firele si suna la intamplare sa ceara ajutor. A nimerit la un barbat care mergea cu masina si nu a crezut-o prima data, in final a crezut-o, si i-a sarit in ajutor. Acel barbat se duce la o scoala sa il ia pe baiatul acelei femei. etc. Poate stie cineva despre ce film este vorba si sa imi spuna cum se numeste.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Descrierea ta îmi amintește de filmul "Celularul", 2004
http://www.cinemagia.ro/filme/cellular-celularul-9991/