| anonim_4396 a întrebat:

Salut oameni buni, Am doua intrebari : 1. Se va face "Iron Man 4 "? 2. M-am uitat la "Iron Man 3"si nu prea i-am inteles finalul, cineva care s-a uitat la tot filmul si la inteles va rog sa imi lasati un id de mess sa pot sa va intreb cate ceva. Dau funda celui care imi raspunde la ambele intrebari! Multumesc

1 răspuns:
| Matt24 a răspuns:

M-am uitat pe imdb si nu e anuntat filmul 4.Mai bine uita-te din nou, atent si iti raspunzi singur la intrebari.