| ElektraAnDr3y a întrebat:

Salut,poate intrebarea mea suna ciudat pentru unii. Vreau un anime in care sa ploua mult si sa fie o poveste buna, dar si personaje.De la un timp e tot mai greu sa gasesti un anime pe care sa iti faca placere sa te uiti...

1 răspuns:
| MisakiAyuzawasan a răspuns:

Salut, anime in care sa ploua mult nu stiu, dar in afara de naruto imi place la nebunie si fairy tail, dar daca mi-ai spune si categoria (adica romance, action...) te-as putea ajuta mai mult