| Symonutzu a întrebat:

Salut, prieteni.Cu multi ani in urma am privit un film pe TVR1, nu tin minte denumirea, stiu asa esentialul.Se spune ca era un baietel care traia la un internat, nusi cunostea parintii.Acest baietel avea un mare talent foarte frumos cinta, nu tin minte precis dar imi pare ca la instrumente.Imi pare ca baiatul sa pornit in cautarea parintilor nu mai tin bine minte.Parintii erau doi tineri indragostiti, care au fost despartiti de catre perinti fiinda nu le permitea locul in societate, stiu ca ea era bogata si a trebuit sa se desparta de baietel cind era mic.Mai mult nu tin minte nimic.La final baietelul ajunge sa cinte la un concert unde printre spectatori era parintii lui, ei se reintilnesc si il recunosc pe baitel.Cred ca vam redat cit de cit sensul.Problema e ca nu stiu cum se numeste si as dori la mai vad odata.Multumesc mult. FUNDA!

4 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

August Rush. vreau funda big grin

Răspuns utilizator avertizat
| romancuta02 a răspuns:

August Rush big grin a fost un film super.cred ca de el vorbesti.

| princessmary155 a răspuns:

August Rush