| brokxy a întrebat:

Salut prietenii! Stie cineva cand incepe sezonul 2 din Eu si Mia? (Intreaba soramea mai mica )

Răspuns Câştigător
| from02hero100 a răspuns:

Mia and Me
(Kids’ fantasy/adventure, Season 1 26x23 min. Season 2 in dvpmt.

Aceasta inseamnna ca sezonul 2 este IN LUCRU ceea ce inseamna ca vom vedea curand si sezonul 2. Dar intai va fi difuzat in SUA si Canada iar la noi cel mai probabil, va ajunge vara viitoare pe Minimax Romania. La cum ii cunosc eu.

1 răspuns:
| Badgirl117 a răspuns:

Unu nu cred ca ea a intrebat si doi in vara asta parca prin august!