| Caluțcucorn a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie niste filme de comedie cu ceva de genu oameni care calatoresc au aventuri se muta etc,
Sau cu farati prieteni.

6 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Slumdog Millionaire (2008), chiar mi s-a parut interesant unghiul din perspectiva caruia sa conturat povestea filmului;

Back to the Future (1985), (1989) si (1990). O trilogie de nota 10, daca stai sa ma intrebi pe mine.

-Numai bine.

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Jumanji
zahtura

| RzoneRo a răspuns:

Meet the spartans.
Ace ventura.

| DiDyLovePiticot a răspuns:

Meet dave si the blue laggon

| Joanna1990 a răspuns:

Dictatorul! Nu este asa cum ai descris dar este o comedie foarte buna! Merita vazuta!