| Renesmee9 a întrebat:

Salut. Puteti sa ma ajutati cu niste animeuri interesante de care nu te poti plictisi. va rog.dau funda happy :*

2 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

''Dragon ball z'' este un anime super beton la care m-am uitat la toata seria de trei ori si tot nu ma plictisesc.
"Dragon ball'' este seria intiala si este la fel de interesanta.
"Sword Art Online" este un anime de actiune, comedie si drama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajimu Kaigan Monogatari, Kimi Ga Nozomu Eien continuarea este Akane Maniax, Arakawa under the Bridge, Arakawa under the Bridge x Bridge, Blood+, Bokura Ga Ita, Boys Be, Chrono Crusade, DN Angel, Fruits Basket, I My Me Strawberry egg,, I"s Pure, I"s (OVA), Lamune, Love Hina, Lovely Complex, Myself; Yourself, NANA, Nodame Cantabile - Nodame Cantabile Paris - Nodame Cantabile Finale, Peach Girl, Romeo x Juliet, Princess Lover, School Rumble, Tonagura!, Toradora! toate astea sunt de dragoste, la nici unu nu te plictisesti, eu ma uitam pe site-urile anilinkz, gogoanime sau youtube, te documentezi de pe wikipedia