| Andiii a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie cateva nume de filme de comedie gen AMERICAN PIE. as vrea ceva cu si despre tineri. la petreceri. intamplari haioase etc. funda happy

Răspuns Câştigător
| weareinfinite a răspuns:

"Its a boy girl thing",parca asa se numea,e super big grin,e vorba despre un baiat si o fata care,intr-un mod misterios isi schimba corpurile,ca sa zic asa si traiesc ceva timp asa si urmeaza niste intamplari foarte amuzante,iar la final,din nou, printr-un mod misterios, se inverseaza iarlaughing.E un film ce merita vazut. Funda?happy

4 răspunsuri:
| dragos1294 a răspuns:

After school special, accepted, sex drive

| doarEu001 a răspuns:

Not another teen movie:p

| Yasmiiiiiiii a răspuns:

Horrible bosses! Cea mai tare comedie

| alin37 a răspuns:

100 girls, accepted, super hero movie, bio dome, boat trip, road trip, senseless, scarry movie (parodie).