| mario_6281 a întrebat:

Salut,

Sotia unui mare producator de arme din State a fost fortata sa se lege singura de un chiosc ambulant in mijlocul unei intersectii de catre un fost agent CIA. In tot acest timp o urmareste de la geamul unei cladiri vorbind la telefon, inregistrand convorbirea. Ideia principala este stoparea fabricarii de arme, deoarece fetita lui a fost victima unui omor cu arma. In final el se sinucide, iar sotia fabricantului scapa teafara.

Va rog sa-mi spuneti care este titlul filmului daca l-ati vazut. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Raymond a răspuns:

Buna, filmul se numeste Liberty Stands Still cu Westley Snipes.
http://www.imdb.com/title/tt0280870/