| bradutuI99 a întrebat:

Salut, spuneți-mi și mie niște filme bune, dacă se poate cât mai recente.
Filmele vreau sa facă parte din categoriile astea: Acțiune, Comedie, Fantastic, Aventură.
FĂRĂ HORROR!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Point Break (2015)
The Martian (2015)
The Last Witch Hunter (2015)

| bradutuI99 explică (pentru OnuOnulică):

The Martian și The Last Witch Hunter le-am vazut, o să mă uit și la Point Break, din trailer pare ok filmul.Mersi

| faramatania a răspuns:

Standoff (2016),Another Me (2013),One And Two (2015),Hidden (2015),The Cobbler (2014),The November Man (2014),Kill Me Three Times (2014),Kingsman: The Secret Service (2014),Nightcrawler (2014),The Hateful Eight (2015),The Revenant (2015),Mad Max: Fury Road (2015),Horrible Bosses 2 (2014),Tammy (2014),The Interview (2014),Unfinished Business (2015),Spy (2015)

| I0nuT55 a răspuns:

Uite aici. http://www.radiofly.ws/filme-online-gratis.php
Baga numai filme noi, si toate categoriile.

| StRaffael a răspuns:

Am cateva filme vechi happy : Cei 7 fantastici - film cu Cowboy
Mafia Siciliana - Actiune, Aventura
Home Alone 1, 2, 3, 4

Vizionare placuta!

| bradutuI99 explică (pentru StRaffael):

Vazute toate.

| bradutuI99 explică (pentru StRaffael):

Mersi oricum