| tinka a întrebat:

Salut spuneti-mi niste filme, desene animate pe care le-ati privit voi si vau placut, nu importa genul! mersi dau funda ))`

5 răspunsuri:
| bigsy a răspuns:

Bona mea e un vampir[film]
16 dorinte[film]
Shake it up[desen animat disney]
Hannah Montana 1, 2, 3, forever [desen animat, serial. o iei cum vrei]
ZicK & LutHeR

| gwen4u5 a răspuns:

Cel mai frumos film pe care l-am vazut e Hachiko A Dog's Story
In rest. The Grudge(horror), Home Alone(comedie), Copii de la 402(desene)

| stiitorul a răspuns:

Un film de comedie
Norbit
un desen
Naruto
o funda
ca ti-am zis

| tinka explică:

))mda, a fost destul sa cer si desene animate ca toti sau gindit ca am maximu 10 )) niste filme si desene animate mai serioase, va rog! happy

| dydutzu a răspuns:

Another cinderella (cenusareasa) este cu selena gomez este super dar trebuie sa il downloadezi... twilight...narnia