| TibiCR7Fan a întrebat:

Salut.Spuneti-mi si mie niste seriale bune(nu de fete gen Pretty Little Liars sau alte de astea). Pana acum am vazut asa: Dexter, The Mentalist, Prison Break, Game of Thrones, Suits, Heroes, Chuck, House MD, Spartacus, Rome, Breakout Kings, Human Target, Lost, Hannibal

Acum ma uit la Elementary si The Blacklist dar mai vreau si alte seriale cu care sa imi umplu timpul.

PS: Fara seriale cu vampiri va rog, decat daca sunt intr-adevar bune cu o poveste captivanta.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Teen Wolf
The Vampires Diares
Being Human.

| faramatania a răspuns:

Terra Nova
Merlin
The Americans
Orphan Black
Cult
Continuum
Banshee
Arrow
The Walking Dead
In The Flesh (miniserie BBC - 3 ep.)
Sons Of Anarchy
The Sopranos

| Grimmjow69 a răspuns:

Poti incerca Smallville.

| andrey663 a răspuns:

Breaking Bad.Cu droguri..gen..sper sa siti placa big grin

| Yahweh a răspuns:

Ai aici o lista de filme seriale online cu subtitrare gratis : http://frapex.ro/category/filme-seriale funda? :)

| alexx200202 a răspuns:

Pai incearca Castle.Serial politist.