| 2dor a întrebat:

Stie careva numele filmului de groaza? Actinea se petrecea intru.un fel de spital si o asistenta noua care a venit a inceputsa sesizece chesti ciudate care se petrec...era o fata carei oase erau rupte de alta asistenta in trecut doar pentru a o tine cat mai mult in spital si acum fata a inceput sa ii bantuie pe toti din spital si are,,,, bucati de fier in ea... si in final mi se pare ca se prabuseste spitalu. FUNDA

2 răspunsuri:
| ward2010 a răspuns:

1.the human centipede se intampla in casa doctorului
2.the house of the devil nu e asa de groaza
3.nu stiu filmul acesta dar daca vrei filme in care actiunea sa se petreaca intr-un spital:
the ward 2010
autopsy 2008
patology 2007-asa si asa
dead girl 2009-asta mai putin
the clinic 2010-asta mai putin

| wasyl3 a răspuns:

Nu stiu acest film. Daca vrei un film bun de groaza(tot intr-un spital) este The Human Centipede. Este vorba despre un doctor nebun care lega un om de altul si facea un sir, restul te las sa descoperi.
Cel mai infricosator film de groaza(din toate timpurile cum am auzit la stiri, pe alte site-uri etc.) este Casa del Diablo sau The House of The Devil, te las sa-l descoperi, eu unul nu am putut decat pana la minutul 26 sa ma uit.big grin