| IchigoWolf a întrebat:

Stie careva sa-mi spuna cum se numea acel film de Craciun care era dat si pe Disney, despre o femeie vanzatoare la im supermarket care isi scrie o lista cu dorinte ce o pune in ceva urna de la magazin, si brusc incepe sa primeasca toate acele lucruri (haine, masina, lentile de contact, brad etc). Multumesc in avans happy.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Probabil ca e cel specificat de Awweeee, dar uita-te si la link-ul ăsta: The Christmas List (Lista de Craciun), 1997
http://www.cinemarx.ro/......89662.html

3 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

"Scrisoare catre Mos Craciun".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste ''scrisoare catre mos craciun'', este filmul meu preferat. funda?

| CannbalCorpse a răspuns:

"Scrisoare catre Mos Craciun". SPer că te.am ajutat!