| Hinata1999 a întrebat:

Stie cineva cand apare naruto akippudent? Si ce se mai intampla prin seria asta, apar personaje noi, Naruto devine hokage? Stiu ca seria shippudent este in desfasurare si a ajuns pe la episodul 340 dar poate are cineva informatii despre seria a treia.

Răspuns Câştigător
| 5Cx a răspuns:

Uita-te pe site-ul unde se publica.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu se stie daca Naruto Akippuden este real sau nu. Producatorul naruto a spus ca este o posibilitate sa continue sub numele Akippuden. Seria va incepe cand Naruto ajunge la 18 ani.

In acest moment inca nu a aparut in manga ca Naruto ar fi Hokage, dar iti dai seama ca va fi la un moment dat.

Ceva surprinzator, Sasuke in schimb e foarte posibil sa ajunga Hokage.

O zi placuta!

| Hinata1999 explică (pentru anonim_4396):

Da stiu, iar Naruto sa devine geva gen kagele tuturor natiunilor, oricum ar fi super sa apara o a treia serie, dar poate nu e doar un simplu zvon.
Multumesc frumos!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hinata1999):

De aparut oricum va aparea, pentru ca manga e mult mai in fata si lumea cere serialul. happy