| andutzica a întrebat:

stie cineva daca va exista un sezon 4 in the vampire diaries? multumesc

Răspuns Câştigător
| alexandrabuga96 a răspuns:

Pai am citit eu intr-o revista ca producatorul a semnat un contract cu CW pe 6 ani...deci inseamna ca vor fi minim 6 sezoane, iar daca ce scria in revista nu e adevarat, la ce succes are serialul ar fi pacat sa se terminehappy

2 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Exact vor fii 6 sezoane si eu am citit intr-o revista.

| andra1223 a răspuns:

Inca nu s-a terminat sezonul 3. momentan s-a ajuns doar la episodul 12 happy Sa speram ca va aparea si sezonul 4.