| Raduu4ever a întrebat:

Stiti cumva daca s-a inchis site-ul www.desene-animate-online.net? De 3-4 zile incerc sa intru pe el dar imi spune ca site-ul nu exista? Lucreaza cumva la site sau l-a inchis definitiv?

Răspuns Câştigător
| Rebelicious a răspuns:

Buna!
Mie imi merge site-ul pe calculator, deci se poate ca si calculatorul tau sa aiba probleme (cum ar fi o versiune veche de Adobe).
In orice caz, mai incearca, si daca nu merge, cheama un specialist in calculatoare.
P.S.: In intrebare, scoate semnul de la sfarsit-ul siteul-ui. Acela va induce pe multi in eroare.
SPer ca te-am ajutat!

| Raduu4ever explică (pentru Rebelicious):

Imi pare rau, dar nu m-a ajutat raspunsul tausad. Mi-am descarcat noua versiune Adobe Flash Player dar degeaba ca e acelasi lucru. Am incercat si pe chrome si mozzila, dar nimic... Astept alte raspunsuri!

1 răspuns: