| OmObisnuit a întrebat:

Salut, stiti filme gen Cartea lui Eli, Survivalist sau niste filme gen Bring him home? Adica ma refer la oameni care sunt pe alte planete si care incearca sa supravietuiasca cu vietatile de acolo. big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Maze Runner 1 și 2 (2014/2015),Survivor (Sternenkrieger 2014), The 5th Wave (2016),The Land That Time Forgot (2009),Monsters: Dark Continent (2014)

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

After Earth
The Maze Runner 1 și 2
The Grey. Vizionare placuta!

| Cristina_Neacsu_1994 a răspuns:

The 100 sau terra nova

| Sirena_Mica_1976 a răspuns:

Salut frate, cauta monkey planet, este cel mai tare film din lume, este despre niste oameni vs maimute, maimute razboinice, funda te rog?