| Guti14Haz a întrebat:

Salut.
Sunt la episodul 8 din sezonul 3 al episodului Arrow, si a vazut ca a intervenit si The Flash.
Intrebarea mea e: ma pot uita doar la Arrow, sau trebuie sa ma uit si la Arrow si la The Flash in paralel ca sa pot intelege ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| FerrariBlack a răspuns:

Odata pe an producatorii fac un crossover in care Arrow si The Flash lupta impreuna, in rest sunt scene(de 5-10 secunde) in care doar se vorbeste despre The Flash in Arrow si invers. Dar e misto si The Flash, merita vizonat paralel cu Arrow!

2 răspunsuri:
| Guti14Haz explică:

Serialului Arrow* laughing

| BroSafarii a răspuns:

Doar la Arrow. Flash isi face simtita prezenta in serialul Arrow, urmand ca mai apoi sa se produca un serial pentru Flash.

Fratele meu s-a uitat la Arrow, a trecut cu mult peste episoadele de cand a aparut Flash, si totusi serialul nu era aparut, pe cand producatorii serialul Arrow tot continuau sa faca episoade.

Concluzie: Doar la Arrow te poti uita.