| razvyy412 a întrebat:

Salut sunt razvan si vreau sa va pun niste intrebari in legatura cu un serial care se ocupa : cu distrugerea a tot ce e rau cu lucruri paranormale, este...BoNa MeA e Un VaMpIr :

1. credeti ca ethan va devenii un vampir in sezonul 2?

2 var placea sa o vedeti pe sara in realitate?

3. credeti ca jessi se va intoarce pentru a se razbuna?

6 răspunsuri:
| marinamary a răspuns:

1.Krd k da, k ethan va deveni vampir in sezonul 2 doar daca sarra va deveni vampir complet, pentru ca eu krd ei vor fi impreuna.
2.Da imi plk f f f mult de sarra sh sunt o mare fana.
3.Krd k baietii o vor da din nou in bara k o vraja sh il vor face pe jessi sa reinvie.

| SarcasticLady a răspuns:

Buna razvat, raspunsul pentru toate intrebariele este DA! happy

| SarcasticLady a răspuns:

Buna razvan, raspunsul pentru toate intrebariele este DA! happy

| SongElena a răspuns:

1.E posibil acum nu stim trebuie sa asteptam
2.Da normalca mi-ar placealove struck
3.Cred ca da. cel mai probabil e ca se va intoarce.

| SongElena a răspuns:

Si ma bucur ca mai e cineva care se uita la serialul asta ca e superlove struck

| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

1. acum stiu sigurhee hee
2. daa love struck as vrea sa fac si poze cu ea love struck
3. in sezonul 2? posibil thinking