| alex251 a întrebat:

Salut,toata lumea a auzit de Chuck Norris,dar de ce este asa de supraestimat,ca fiind cel mai tare,adica facandu-se glume gen "chuck norris nu se ridica cand face flotari ci impinge pamantul in jos" am vazut cateva filme si nu e cine stie de musculos sau prea rapid cum era Bruce Lee,deci ma lamureste careva care e treaba cu Chuck Norris,luptatori ca Skott Adkins sau Michael Jai While l-ar putea invinge, de ce acestia nu sunt asa in centrul atentiei?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e vb ca e supraestimat sau ca e el mare luptator in realitate. totul porneste de la filmele lui unde nu ia niciodata bataie si nu il "face" nimeni.

| SkyPilot a răspuns:

Nu e supraestimat, lucrurile respective sunt spuse in bataie de joc. Se da prea mare pentru ceea ce poate face.