| BestGirl_2450 a întrebat:

Toata lumea pe care o stiu se uita la RObotzi doar eu nu.Despre ce este vorba in acest serial? Merita vazut?

7 răspunsuri:
| ioana_3915 a răspuns:

Uita-te aici http://creativemonkeyz.com/category/roboti/
este un serial amuzant

| Simona a răspuns:

Sunt chestii banale, dar extrem de amuzante!

Chiar iti recomand sa te uiti!

Sunt cei mai tari si amuzanti!

:X

| IIIx333III a răspuns:

Eu una spun ca nu merita vazut. Pentru ca este un serial cu doua robotei care spun prostii. Mai bine te uiti la altceva. Eu am vazut un singur episod, la insistentele prietenilor mei si nu m-a amuzat de loc. Actiunea este statica... iar replicile sunt foarte sadice, deloc amuzante. Poti sa te uiti si tu la unul din episoade, pentru ca parerile difera de la om la om, poate tie iti place "serialul". Sper ca te-am ajutat.

| apalipis a răspuns:

Merita vazut deoarece e foarte haios si special in felul lui.Este vorba despre 2 roboti care sunt cei mai buni prieteni si li se intampla tot felul de chestii. e greu de explicat. Merita vazut si nu dureaza mult un episod, asadar, te-ai putea uita si tu sa vezi daca iti place : http://creativemonkeyz.com/category/roboti/

| JT a răspuns:

RObotzi este un fel de desen animat! Il gasesti pe site-ul celor de la CreativeMonkeyz! Apare un episod nou o data pe saptamana, joi seara! Personajele principale sunt doi roboti(MO si FOCA) care, in fiecare episod, trec prin diverse "aventuri"! Din punctul meu de vedere, merita vazut! Uita-te la cateva episoade si vezi daca-ti place! Succes!

Răspuns utilizator avertizat