| theprettyreckeless a întrebat:

a fost aseara, 16 dec, pe TV1000, pe la 9:30, panma pe la vreo 10:30 un film horror si as vrea sa stiu cum se numea.
era vorba din cate am inteles (caci nu l-am vazut de la inceput) despre un tip Ray care a murit insa s-a intors din morti sub forma unui monstru si cauta sa omoare pe nepoata unei tipe, bunica tipei practica vodoo incercand sa ia raul din sufletele mortilor insa la Ray nu reusi si acesta o omorase. nepoata sa Cece(parca asa o chema) incerca sa se apere de el, insa niste colegi sau prieteni au mers la ea, ea stand intr-o casa in padure, destul de sinistru loc. pana la urma cu totii au fost omorati, cu exceptia uneia Elen(parca) care fugea de el si pana la urma la omorat, calcandu-l cu camionul care il conduse el. in final s-au aratat 2 serpi iesind din el. si asa s-a terminat. sper ca ati inteles ajutor?

1 răspuns:
| Skittles_9113 a răspuns:

Venom se cheama. fundoooi!