| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca nini se va termina saptamana asta este adevarat? findca teoretic nini ar trebui sa se marite cu tomas.

Răspuns Câştigător
| LoveYou4Everrr a răspuns:

Da,asa se va intampla...in spania exista 128 ep da la noi sunt incurcate niste episoade...cred ca se termina saptamana. viitoare.pa kiss

2 răspunsuri:
| Ania_3910 a răspuns:

Nu nu se vor marita saptamana asta nu stiu cand dar in nici un caz saptamana asta trebuie sa clarifice lucrurile.

| PreetyGirl a răspuns:

O sa se marite ca am vazut un ep daca vrei sa vezi dai pe google si scrii Nini si dai pe primul si acolo cauti misepare ca ep 138