| ClaudiuGoosty a întrebat:

am mai multe intrebari.
1. Fast and Furious 7 este continuarea la Tokio Drift? Pentru ca la sfarsitul FaF 6 arata acea scena din Tokyo Drift...
2.Voi ce parere aveti? Ar mai trebui sa apara Fast and Furious 7 fara Paul?
3.Stiti cine il va inlocui pe Paul?

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

1. E intr-o oarecare masura, dar nu chiar 100%, mai mult incearca acum sa faca legatura intre tokyo drift si restul episoadelor
2. Fara el nu, dar daca ei vor...
3. Va fi inlocuit de diferiti actori cu fizicul lui, dar fata sa va ramane in film, fiind facuta pe calculator. Nu va muri in film(asta stiu sigur de pe diferite site-uri despre filme)